Újra pályázat!

A Rotary Club Hódmezővásárhely ösztöndíj pályázatot hirdet a 2018-19-es tanévre, Hódmezővásárhelyen középfokú intézménybe járó tehetséges, jó tanulmányi eredménnyel rendelkező, az ösztöndíjra rászoruló tanulók számára. Pályázatot a 10. évfolyamtól lehet benyújtani.

A pályázat célja: Támogatás nyújtása olyan jó tanuló, tehetséges diákoknak, akiknek tehetségük     kibontakoztatásához szükség van ösztönzésre, segítségre és akiknek szociális helyzetük indokolja az ösztöndíj odaítélését.

Az elnyerhető ösztöndíj: 50.000.-Ft, azaz ötvenezer forint.

A pályázat beadási határideje: 2018. november 20.

A pályázat benyújtásának módja és helye: Pályázni a kitöltött, aláírt pályázati lap és az eredményeket igazoló dokumentumok beadásával lehetséges személyesen a Ginkgo Hotel recepcióján, vagy postai úton.

A szükséges dokumentumok:

Pályázati kiírás

Kitöltendő dokumentumok

Posta cím: Rotary Club Hódmezővásárhely

6800 Hódmezővásárhely, Zrínyi u. 2.

Ginkgo Hotel

A támogatásra elkülönített összeg 1.000.000.-Ft, azaz egymillió forint.

A pályázatokat a Rotary Club hódmezővásárhelyi tagjai bírálják el. Az elbíráláson csak a hiánytalanul kitöltött pályázatok vesznek részt.

A nyertes pályázókat személyesen értesítjük. Az ösztöndíjak ünnepélyes átadására a hódmezővásárhelyi városi rendezvények keretén belül, az Adventi gyertyagyújtások alkalmával kerül sor.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.